ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

!קיבלתם תואר מהנדס? מזל טוב! משימה ראשונה שלכם: לעשות ביטוח מקצועי

כיום ישנם מקרי תביעות רבים כנגד בעלי מקצוע שונים, ביניהם מהנדסים. כמו כל בעל מקצוע, גם מהנדסים כאנשי מקצוע אשר מבצעים עבודות הדורשות אחריות מקצועית ללקוחות שונים חשופים לתביעות בגין נזקים שנגרמו ללקוח.

ביטוח אחריות מקצוועית

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים הוא קריטי על מנת לא לספוג מכה כלכלית קשה בעת תביעה בלתי צפויה. לעתים רק בעקבות חוסר יכולת כלכלית של המהנדס לספוג את ההוצאות המשפטיות הוא עשוי לפשוט את הרגל. ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים יכול להציל את העסק שלכם, כך  . שלא תצטרכו לדאוג לפשיטת רגל במקרה של תביעה. חשוב לציין  שלא מדובר במקרה של אבדן כושר עבודה אלא רק במקרה של תביעה משפטית.

ביטוח אובדן כושר עבודה

בין אם אתם בעלי ניסיון של שנים רבות, חשיבה זהירה לטווח הארוך תמיד מוכיחה את עצמה בעתיד ולרוב מונעת בעיות וקשיים. לכן גם אם אתם חושבים שלכם זה לא יקרה, עדיף לכסות את עצמכם עם ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ולהיות זהירים

.

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ( וכן לכל בעלי המקצווע השונים כמו  חברות אבטחה ושמירה ועוד )  מכסה הוצאות משפטיות כגון עורכי דין וכל מה שכלול בהוצאות המשפט. בגין הגנה מפני תביעות אשר הוגשו בעקבות נזק שנגרם לצד שלישי כתוצאה מרשלנות מקצועית של המהנדס או של עובד מטעמו. הביטוח מכסה תביעות אשר מוגשות בתקופת הביטוח, או באופן רטרואקטיבי בתנאים מסוימים. כיסוי רטרואקטיבי אפשרי במצב בו מעשה הרשלנות אירע לפני מועד תחילת הביטוח, המקרה לא היה ידוע למבוטח במועד תחילת הביטוח, והתביעה מוגשת נגד המבוטח במשך תקופת הביטוח.

כמובן שישנן חברות ביטוח שונות המספקות ביטוח אחריות מקצועית כמו מדנס לדוגמא, אצל משפחת דוד תוכלו לקבל את הביטוח באווירה הכי חמה ומשפחתית, ולווי צמוד לאורך כל התהליך

מחפשים פוליסת אחריות מקצועית  למהנדסים ? פנו עוד היום לסוכנות הביטוח המשפחתית של משפחת דוד ונשמח לעמוד לרשותכם.

Electrical engineer working on circuit b

מוקד מידע:

במידה וברצונכם לשאול שאלות נוספות בנושא או לקבל הבהרות,

תוכלו לפנות למוקד המידע:

טלפון: 1-700-50-70-11. | דוא"ל: ishai@rami-david.co.il 

או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם תוך 24 שעות

Soldering circuit board

לראש העמוד