ביטוח מתקנים מתנפחים

רקע כללי

מהם מתקנים מתנפחים ? מתקנים מתנפחים הינם מתקני משחק המופעלים על ידי מפוח חשמלי. תוכלו לראותם לרוב בימי הולדת , באירועים ציבוריים, אירועי הפנינג ועוד… ילדים מאוד אוהבים מתקנים מתנפחים היות והם יכולים לקפוץ ולהשתולל בתוכם ללא חשש.  ניתן למצוא מתקנים מתנפחים במגוון סוגים וצורות ולמגוון גילאים. ניתן למצוא מתקנים יבשים ורטובים. מתקנים מתנפחים מהווים מתקן משחק מהנה לילדים וישנם אף מתקנים מתנפחים לבני נוער.  כמו בכל תחום אחר בחיים שבו עושים פוליסת ביטוח גם בסוג פעילות כמו מתקנים מתנפחים רצוי מאוד לבטח בביטוח צד ג' את המשתמשים במתקנים המתנפחים. האחריות לביטוח המתקנים המתנפחים חל על המפעיל.

למה צריך ביטוח מתקנים מתנפחים?

ביטוח מתקנים מתנפחים נועד למפעילים מקצועיים המעוניינים לבטח את הפעילות שלהם בתחום המתקנים המתנפחים. כמו בכל תחום אחר בחיים הדורש ביטוח גם תחום המתקנים המתנפחים דורש ביטוח צד ג' המגן על המשתמשים במתקנים המתנפחים.

 

מה כולל ביטוח מתקנים מתנפחים

ביטוח מתקנים מתנפחים הוא ביטוח צד ג' וביטוח אחריות מקצועית שמופעל במקרה של פגיעה גופנית כתוצאה משימוש במתקנים מתנפחים.

 

חשוב לדעת כי ביטוח מתקנים מתנפחים תקף רק כאשר המתקנים המתנפחים מופעלים על ידי מפעיל מקצועי כולל השגחה צמודה. ביטוח מתקנים מתנפחים אינו תקף בעת השכרת מתנפחים לתפעול עצמי.

הביטוח תקף לשנה. אין אפשרות לעשות ביטוח מתנפחים רק למחצית השנה. הביטוח מכסה את המפעיל בעת הפעלת המתנפחים באירועים שונים פרטיים ועסקיים. הביטוח מכסה את המפעיל בעת הפעלת מתקנים מתנפחים רטובים ויבשים.

Children Playing on Bouncy Castle

מוקד מידע:

במידה וברצונכם לשאול שאלות נוספות בנושא או לקבל הבהרות,

תוכלו לפנות למוקד המידע:

טלפון: 1-700-50-70-11. | דוא"ל: ishai@rami-david.co.il 

או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם תוך 24 שעות

לראש העמוד