חיפוש

האם גם לך יש כפל בביטוח תאונות אישיות?

האם גם לך יש כפל בביטוח תאונות אישיות? ומה המשמעות של זה בתביעת תאונות אישיות?


ביטוח תאונות אישיות - מה זה מכסה?

ביטוח תאונות אישיות מכסה במקרה של: מוות ונכות מתאונה שברים , כוויות וסיעוד מתאונה ימי אשפוז כתוצאה מתאונה.

כל אדם שרוכש לעצמו את ביטוח תאונות האישיות מצהיר על מקצועו , גילו ומצבו הבריאותי ובוחר את סכום הפיצוי שירצה לקנות. בהתאם לפרמטרים הנ"ל נקבע מחיר ביטוח תאונות אישיות.איך תדע אם יש לך כפל ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח מאוד נפוץ ולכן לרוב האנשים יש כפל ביטוח תאונות אישיות בבדיקה מול סוכן הביטוח תוכל לראות אם יש לך כפל ביטוח תאונות אישיות והאם הכפל הזה הוא לחינם או שאתה אכן זקוק לכל הכיסויים המבוטחים. תוכל לבצע גם בדיקה עצמאית באמצעות הר הביטוח.


בתביעת תאונות אישיות למה אתה זכאי והאם אתה יכול לתבוע את כל הפוליסות?

בתביעת תאונות אישיות הלקוח זכאי לכיסוי כספי במקרה של: מוות או נכות מתאונה , שברים , כוויות , מצב סיעודי מתאונה וימי אשפוז כתוצאה מתאונה. הסכום הכספי נקבע לפי סכום הביטוח שהלקוח רכש , לפי חומרת הנזק ולפי האיבר הפגוע. בתביעת תאונות אישיות הלקוח זכאי לתבוע את כל הפוליסות שברשותו ולקבל מכל אותן הפוליסות את הפיצוי הכספי המגיע לו במסגרת פוליסת תאונות האישיות שלו.


תאונות אישיות

מה המשמעות של ביטוח תאונות אישיות תלמידים?

כל תלמיד מבוטח דרך משרד החינוך בביטוח תאונות אישיות תלמידים. כיסוי זה הוא במקרה שהילד נפל בחצר בית הספר או הגן ושבר את אחד מאיברי גופו המשמעות של ביטוח תאונות אישיות תלמידים היא שהילד שלך במידה והוא נמצא במסגרת הוא מבוטח.


אבל יש לשים לב , הכיסוי הינו מצומצם ומינימלי.

פירוט חבילות תאונות אישיות

האם חשוב לרכוש ביטוח תאונות אישיות לרוכבי אופנוע?

ביטוח תאונות אישיות לרוכבי אופנוע הוא נחוץ מאוד כל מי שנמצא בסיכון גבוה יותר להפצע או לשבור את אחד מאיברי גופו , חשוב שיכסה את עצמו בביטוח תאונות אישיות יש לשים לב! חובה להצהיר על הרכיבה על האופנוע ועל סמ"'ק הכלי על מנת שבמקרה של תביעה אכן יהיה כיסוי.

האם ביטוח תאונות אישיות מכסה גם בספורט?

ביטוח תאונות אישיות מכסה גם בספורט אך לא ספורט מקצועי. הכוונה היא , שכל בן אדם שעוסק בספורט לשם התחביב ולא משתכר עליו יכול להיות מכוסה בביטוח תאונות אישיות. כמו בכל כיסוי ביטוחי , גם כאן חובה להצהיר על הפעילות הספורטיבית על מנת שתכוסה במקרה של תביעה 😊

לפרטים נוספים לחץ כאן

מקורות

4 צפיות

לראש העמוד